Головна | Каталог сайтів | Фото | Знайомства | Оголошення | Погода | Мапа | Контакти | Реєстрація | Вхід | RSS
П`ятниця,
19.10.2018,
08:23
Ковельська Правда
Додати в Обране

Встановити стартовою

Популярність

Опитування

Чого найбільше бракує Ковелю?
Всього відповідей: 852

Коментарі

Ви потребуєте в кредит? Ви хочете бути фінансово стабільною? Ви потрібні гроші, щоб розширити свій бізнес? Ми пропонуємо всі види кредитів як фізичним, так і співпрацює тіла, ми пропонуємо кредити КОМПАНІЯ, авто кредит, бізнес-кредит, консолідація боргів кредитів і персональні кредити на 2% процентних ставок, а також із зручною тривалості, яка є предметом переговорів. Ця пропозиція є відкритим для...

Срочная необходимость кредита или Рождество случае
поэтому свяжитесь с нами сейчас на frankwoodloan@gmail.com
Имя:
Необходимое количество кредита:
Страна:
Пол / Пол:
Сумма кредита Необходимые:
Кредит Продолжительность:
Personal Mobile Number:
Ежемесячный доход:
Спасибо А God Bless

Опачки давно про Чупакабру нічого не чув.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Каскад» з Ковеля звернулося до Міністерства юстиції України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (вдруге) зі скаргою на суддю Ковельського міськрайонного суду Єлизавету Агеєву.

«Ми заявляємо про неправомірну поведінку судді, оскільки винесене нею неправосудне рішення в подальшому завдає неабияку шкоду нашом...


СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода

Погода у місті Ковелі

Архів

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Головна » 2007 » Грудень » 13 » А братія мовчить собі, витріщивши очі...
06:01
А братія мовчить собі, витріщивши очі...
  У Ковелі в кільканадцяти метрах від бронзового монумента Тарасу Шевченку місцевий бізнесмен всупереч будівельним нормам і правилам звів триповерховий будинок для офісів (на фото)  
 
      
     Відкриття у Ковелі найвищого у світі пам'ятника пророку української нації Тарасу Шевченку та парку його імені було визнано на Волині подією 2005 року. Високу оцінку цій любові до Кобзаря дали академік Микола Жулинський, письменник Володимир Яворівський, поет Іван Драч, польський політик Анджей Леппер та багато інших. Щоб додати парку шарму та ще більшої неповторності, тодішній ковельський міський голова Ярослав Шевчук запропонував побудувати тут безалкогольне кафе в українському стилі, аналогічне тому, яке є у Києві в парку біля пам'ятника Шевченку. За задумом, в такому закладі можна було проводити вечорниці, різні культурно-мистецькі заходи.

     Ще задовго до відкриття пам'ятника та парку міська влада чітко сформулювала умови земельного конкурсу. Придбати у престижному місці ділянку було чимало бажаючих. У другому етапі конкурсу, що відбувся у вересні 2004 року, перемогу здобув відомий у місті підприємець і банкір Віктор Радчук. Придбавши земельну ділянку площею 900 квадратних метрів за 49 тисяч гривень, він зобов'язався збудувати кафе згідно з ескізним проектом та ввести його в експлуатацію протягом трьох років, створити 20 робочих місць і влаштувати парковку для автомобілів.

     Важливою умовою влади була заборона продажу земельної ділянки до завершення будівництва кафе. Це для того, щоб запобігти вторинному ринку землі, коли, придбавши на земельному конкурсі ділянку з однією метою, її згодом перепродують в кілька разів дорожче і використовують не за призначенням. Протокол, де зазначалися усі вимоги, підписав особисто Віктор Радчук, а також представники виконавчої влади. Зрозуміло, що все це знайшло своє відображення і в завіреному нотаріально договорі купівлі-продажу земельної ділянки.
 
   Ставши за списком БЮТ депутатом Ковельської міської ради і головою постійної депутатської комісії з питань бюджету, але не збудувавши ніякого кафе, Віктор Радчук у жовтні 2006 року несподівано продає земельну ділянку в парку підприємцю Юрію Кисілю. Як вдалося двом бізнесменам обійти закон і нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу землі — це запитання до правоохоронних органів, де колись працював Віктор Радчук начальником відділення служби захисту економіки від злочинних посягань. Нотаріус не могла не звернути увагу на договір Радчука з міською владою, де чорним по білому зазначалося, що ділянку заборонено продавати аж до завершення будівництва кафе. Одначе для деяких хвацьких ділків закони не писані. Не треба бути добре обізнаним з юриспруденцією, щоб побачити в цьому явний кримінал.

     Дальше в ліс — більше дров. Державний акт Юрію Кисілю на право власності на цю земельну ділянку засвідчив 1 грудня 2006 року своєю печаткою і підписом начальник Ковельського міського відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов. Але схоже на те, що Логвінова «підставили», адже ковельський міський голова Сергій Кошарук цей документ не підписав, та й печатка повинна бути секретаря міської ради. То чи можна такий державний акт вважати легітимним?

     До речі, 9 листопада 2006 року рішенням виконкому Ковельської міської ради за підписом Сергія Кошарука підприємцю Юрію Кисілю дозволено побудувати в парку кафе на... власній земельній ділянці. Як такий солідний у місті орган влади дозволив це робити громадянину, коли в того державним актом на право власності, як кажуть, ще й «не пахло»?! Де ота численна армія правоохоронців та різного роду контролерів, які шукають корупцію по зубожілих сільрадах і штрафують бідних селян за самогонку, за кілька стебелин маку на городі? Ви не там, хлопці, шукаєте...

     Коли вже «рубати капусту», то під корінь. Ще 17 жовтня 2006 року управління містобудування та архітектури Ковельського міськвиконкому на чолі з Людмилою Мурай починає розробляти архітектурно-планувальне завдання на будівництво Юрієм Кисілем кафе, тобто за 23 дні до виконкому, який дав дозвіл на будівництво, і за півтора місяця до «народження» державного акта на право власності на земельну ділянку. Добре знаючи чіткі умови земельного конкурсу, архітектор чи то забула, чи то навмисне не передбачила їх у містобудівних вимогах для нового, «липового» власника ділянки. І якщо після цього хтось скаже, що ковельські чиновники даремно їдять свій хліб, то він помиляється. З такою вседозволеністю і будівельною анархією й червону ікру можна класти в рот ложками.

     У місцевій газеті влітку цього року з'явилася замітка «У новому парку будують кафе», де Юрій Кисіль оспівується як молодий і енергійний підприємець із діловою «хваткою», зокрема, зазначається, що він — «людина з далеким господарським прицілом». Як у воду дивився той автор. Як у воду дивилась і головний архітектор міста Людмила Мурай, яка в архітектурно-планувальному завданні від 17 жовтня 2006 року вказала, що кафе має бути «не більше трьох поверхів». Юрій Кисіль підійшов до справи як з прицілом, так і з розмахом. Замість одноповерхового кафе на 20 стільців із мансардою він будує ще цілих два поверхи для офісів із загальною площею 765,84 квадратного метра. На ринку нерухомості в центрі Ковеля один квадратний метр оренди офісного приміщення коштує 10 у.о. на місяць. Оце вам таке «кафе» в кільканадцяти метрах від пам'ятника Тарасу Шевченку! Нічого немає святого!

     — Ну, не знаю, чому саме кафе назвали, але тим не менше, — мовив на прес-конференції ковельський міський голова Сергій Кошарук і якось здивовано подивився на нас, журналістів. — Саме будівництво йде в тому вигляді, яке виносилося на конкурс і відповідно дотримується тих вимог. Знову ж, хочу наголосити на тому, що ми не могли перешкоджати цьому будівництву. Єдине про що я просив (кого? — Я.Г.), щоб не створювали проблем, а максимально допомагали усім, хто проводить будівництво, де створюються робочі місця, де інвестиції прибувають в наше місто.

     У Сергія Дмитровича якась дивна, незрозуміла логіка. Невже він не бачить очевидних речей: підприємець Юрій Кисіль протиправним шляхом набув права власності на земельну ділянку, всупереч умовам конкурсу, всім рішенням та правилам будує вигідні для себе офісні поверхи? У плані-схемі, що розробили в міському проектно-виробничому архітектурно-планувальному бюро і затвердили заступник міського голови Володимир Бойко та усі відповідні служби, чітко зазначаються розміри кафе. Той же пан Кисіль на ті розміри чхати хотів: будує, як йому заманеться, грубо порушуючи саму план-схему. А начальник відділення ДАІ на тих погодженнях пише, що «від влаштування карману (місця для парковки) власник земельної ділянки відмовляється за недоцільністю». Як же тоді бути з умовами земельного конкурсу? Невже у міської ради немає важелів впливу на ситуацію? Чи, може, він не зацікавлений в цьому?!

     І пригадується Шевченкове: «А братія мовчить собі, витріщивши очі!»[Версія для друку]

Категорія: Економіка | Переглядів: 1726 | Теги: Віктор Радчук, Вадим Логвінов, Волинь-нова, БЮТ, Кошарук, Юрій Кисіль, Ярослав Гаврилюк


Подібне:
Всього коментарів: 2
2  
Не лазь по відрах з помиями і не їж звідти лушпайок. А відносно Віті Радчука, то це саме той чоловік, який дійсно може підкормити ЗМІ, але тільки за допомогою нарізної зброї.

1  
Ба, ще одна лушпайка для мера. Не газета, а якесь відерце з помийками дял місцевої влади. Монумент таки гарний і парк нівроку. А ось бізнесмену варто було б трохи підкормити ЗМІ. А то втрапив під обстріл. Бідолашний. :)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Новини Glavport
Завантаження...
Погода, Новости, загрузка...
Вибори БЮТ Василь Байцим міліція Кримінал крадіжка Кошарук Влада Ковель Дорога Олег Кіндер ЗМІ ДТП Любомль МНС пожежа кордон митниця Польща Ягодин Ковельська міськрада ТЦК Фото діти медицина Ковельська райрада свобода Волинь-нова Ярослав Гаврилюк Ярослав Шевчук Сергій Товкач освіта прокуратура Суд Волинські Новини Волинська правда Турійщина Колодяжне Сергій Масалов спорт футбол історія залізниця Леся Українка Андрій Гіль Ігор Прокопів Вісті Ковельщини Анатолій Грицюк підприємці ЖКГ контрабанда Волинська облрада Ковельська РДА Микола Гайдучик Вадим Грищук Голоби Валентин Скуба вбивство Волинська ОДА Тимошенко епідемія Ковельська ЦРЛ санаторій Турія земля свинячий грип Церква Релігія інфекція Микола Романюк Білорусь відео Іван Смітюх поліклініка газ Ковельтепло Партія регіонів хабарництво смерть Петро Якубук СБУ екологія Турія злочин грип ГРВІ Ремонт Борис Андріюк Луцьк бюджет Ковельводоканал Київ-Ковель-Ягодин будівництво віп центр зайнятості корупція ДАІ зарплата ринок Григорій Смітюх Любомльщина