Головна | Каталог сайтів | Фото | Знайомства | Оголошення | Погода | Мапа | Контакти | Реєстрація | Вхід | RSS
Понеділок,
19.11.2018,
20:15
Ковельська Правда
Додати в Обране

Встановити стартовою

Популярність

Опитування

Чого найбільше бракує Ковелю?
Всього відповідей: 852

Коментарі

Ви потребуєте в кредит? Ви хочете бути фінансово стабільною? Ви потрібні гроші, щоб розширити свій бізнес? Ми пропонуємо всі види кредитів як фізичним, так і співпрацює тіла, ми пропонуємо кредити КОМПАНІЯ, авто кредит, бізнес-кредит, консолідація боргів кредитів і персональні кредити на 2% процентних ставок, а також із зручною тривалості, яка є предметом переговорів. Ця пропозиція є відкритим для...

Срочная необходимость кредита или Рождество случае
поэтому свяжитесь с нами сейчас на frankwoodloan@gmail.com
Имя:
Необходимое количество кредита:
Страна:
Пол / Пол:
Сумма кредита Необходимые:
Кредит Продолжительность:
Personal Mobile Number:
Ежемесячный доход:
Спасибо А God Bless

Опачки давно про Чупакабру нічого не чув.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Каскад» з Ковеля звернулося до Міністерства юстиції України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (вдруге) зі скаргою на суддю Ковельського міськрайонного суду Єлизавету Агеєву.

«Ми заявляємо про неправомірну поведінку судді, оскільки винесене нею неправосудне рішення в подальшому завдає неабияку шкоду нашом...


СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода

Погода у місті Ковелі

Архів

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пошук

Головна » 2007 » Травень » 17 » Як перукарі стали спонсорами влади
22:52
Як перукарі стали спонсорами влади
З місцевого «досвіду» приватизації комунального майна.   
     
     Слово «приватизація» у багатьох з нас завжди асоціюється з не зовсім прозорим продажем комунального майна. Це й не дивно. Згадати хоча б так звану «народну приватизацію» середини 90-их років минулого століття. Як тільки тоді не дурили державу новоспечені на спирту і контрабанді ділки разом із нечесними на руку чиновниками, для яких народного добра було не шкода. Внаслідок махінацій із скупкою та використанням у подальшому приватизаційних майнових сертифікатів постраждали не тільки тисячі ошуканих громадян, а й зазнала збитків казна, до якої не надійшли значні суми коштів від продажу комунальних об'єктів. Оті злодійські схеми відійшли у минуле, ставши нашою гіркою історією. Як же сьогодні можна купити комунальне майно?

     Є у самому центрі Ковеля «Салон краси». На початку лютого 2006 року засновники цього колективного підприємства вирішили викупити орендоване приміщення. Якщо вірити офіційному протоколу зборів, то «за» викуп проголосували 15 чоловік, один був «проти», ще один — «утримався». Під протоколом нібито усі підписалися. Втім, колишній директор підприємства Григорій Шумік стверджує, що на зборах він присутній не був і підпису свого не ставив. Хто ж тоді підписався за Григорія Герасимовича? Здавалось би, порушення значне, бо, як відомо, за підробку підпису в документі передбачена серйозна відповідальність. Але правоохоронці на цей факт махнули рукою.

     Як би там не було, а директор «Салону краси» Світлана Боярчук невдовзі звернулася до міської влади з проханням дати дозвіл на викуп приміщення. Оцінивши всі «за» і «проти», «батьки» міста такого дозволу не дали. За словами ковельського міського голови Сергія Кошарука, владу і місцевих депутатів не влаштувала представлена експертна оцінка об'єкта, мовляв, ціна на нерухомість була явно занижена. А далі відбулися дивні речі, від яких чиновники враз подобрішали.

     Світлана Боярчук подала на ім'я мера міста заяву такого змісту: «Колективне підприємство «Салон краси» хоче надати спонсорську допомогу в розмірі двадцяти п'яти тисяч гривень, які зобов'язуємося сплатити протягом місяця з моменту підписання договору купівлі-продажу». Куди і кому колектив перукарів хотів сплатити кругленьку суму, про який договір йдеться — у заяві не вказувалося, але й необізнаному стає зрозуміло «за що» саме перукарня зобов'язується виступити спонсором місцевої влади. Схоже на те, що це дивне клопотання виникло внаслідок якогось категоричного, ультимативного «прохання», не виконати якого було просто неможливо. А це вже, як казав один колишній обласний високопосадовець, «не в бірюльки гратися». Проте правоохоронці швидше почнуть розслідувати крадіжку курки або мішка картоплі, ніж по-належному відреагують на подібні факти.

     На цій заяві міський голова Сергій Кошарук поставив свою візу: «До розгляду», яка була адресована начальнику відділу по управлінню майном комунальної власності виконавчого комітету Ковельської міської ради Тетяні Солодун. Вже через тиждень на банківський рахунок управління житлово-комунального господарства міськвиконкому було перераховано двадцять тисяч гривень, хоча у заяві Світлани Боярчук мова йшла про суму, більшу на п'ять тисяч гривень. Банківська виписка, завірена штампом ковельського відділення Державного казначейства у Волинській області, свідчить про те, що 7 вересня 2006 року «внески на розвиток міста прийнято по заяві через Боярчук С.Г.», іншими словами — гроші у банк надійшли готівкою. Але куди ж поділася частина обіцяної спонсорської допомоги, еквівалентна сумі в одну тисячу доларів? До того ж договір купівлі-продажу орендованого «Салоном краси» приміщення було підписано аж через півтора місяці після «благодійної» спонсорської акції. Може, чиновники забули, що перукарі зобов'язувалися сплатити допомогу протягом місяця з моменту підписання договору?

     Долею спонсорських грошей поцікавився депутат Ковельської міської ради трьох останніх скликань Сергій Товкач, який подав депутатський запит. Як письмово повідомив заступник міського голови Володимир Бойко, кошти в сумі 18 тисяч 414 гривень використані на ліквідацію підтоплення територій міста згідно із розпорядженням міського голови від 1 вересня 2006 року. Виходить так, що розпорядження по коштах видали за тиждень до того, як були перераховані самі гроші. Ну, це взагалі якась фінансова нісенітниця, достойна пера Конан Дойля.

     А що ж поборники закону? Одна силова структура у нашому місті, не буду називати яка, щоб зовсім вже не зганьбити її перед громадою, теж надіслала міській владі схожий за змістом запит. У це важко повірити, але з міськвиконкому відписали, що з 20 жовтня 2006 року по 1 березня 2007 року спонсорська допомога від колективного підприємства «Салон краси» не надходила. Тут, даруйте, сліпому й глухонімому зрозуміло, що перукарня за цей проміжок часу владу не спонсорувала. Але, напевно, правоохоронцям хтось підступно запустив «качку» відносно отих спонсорських коштів, чи, може, «так треба» поцікавитися: тим, чого насправді не було. Зрештою, який запит — така й відповідь.

     У розмові з журналістом газети «Волинь-нова» міський голова Сергій Кошарук запевнив, що влада в даному випадку діяла у рамках чинного законодавства, начебто ніхто нікого не примушував платити кошти, це мовляв ініціатива «Салону краси», а чиновники лише підказали, куди, власне, перерахувати гроші.

     — Ми ніколи ніде готівкою чи якимись подарунками не беремо, — наголосив Сергій Дмитрович. — Я чітко розумію свою відповідальність. Але якщо люди приватизують майно громади і мають бажання допомогти цій громаді, то я це тільки підтримую. Ми робимо свою роботу, на те нас люди й обирали.

     Чого б це раптом «Салон краси», який і так з потугами сплачував комунальні послуги, відшукав для влади «зайві» кошти? Але після надання спонсорської допомоги справи у колективному підприємстві пішли куди веселіше, якщо під словом «весело» розуміти фальсифікацію. На чергові збори трудового колективу керівництво не запросило п'ять членів колективного підприємства. Рішенням зборів цих людей було виключено з КП, при цьому їх майнові частки протиправно залишили за підприємством. У протоколі зазначається, що на зборах були присутні одинадцять членів підприємства, хоча, згідно із статутом, для легітимності зборів їх мало бути дванадцять. Як кажуть, одним махом затвердили у новій редакції й статут колективного підприємства.

     На всі оці нюанси чиновники увагу не звернули, мабуть, було не до того — рахували спонсорські гроші, боролися із підтопленням у місті... Влада продала «Салону краси» орендоване приміщення з врахуванням ПДВ за 116 тисяч 322 гривні та умовою — не змінювати протягом п'яти років його профіль. А що було далі, вже можна здогадатися. Буквально через два місяці колективне підприємство перепродало його двом фізичним особам із Луцька та Одеси за ціною 117 тисяч 485 гривень. Принаймні, так зафіксовано офіційно, хоча це викликає серйозні сумніви, бо так ніхто не торгує. Нові власники відразу ж поспішили попросити керівників міста дозволити змінити профіль об'єкта, але депутати Ковельської міської ради своє «добро» не дали.

     Одним словом, наламали дров із продажем цього комунального майна. Тим більше, що кілька колишніх працівників «Салону краси» оскаржили в суді своє неправомірне виключення із числа членів підприємства, де їх, на жаль, уже ніхто не чекає.[Версія для друку]

Категорія: Влада | Переглядів: 1542 | Теги: Сергій Товкач, Волинь-нова, майно, Світлана Боярчук, Володимир Бойко, Ковельська міськрада, Салон краси, Кошарук, Ярослав Гаврилюк


Подібне:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Новини Glavport
Завантаження...
Погода, Новости, загрузка...
Вибори БЮТ Василь Байцим міліція Кримінал крадіжка Кошарук Влада Ковель Дорога Олег Кіндер ЗМІ ДТП Любомль МНС пожежа кордон митниця Польща Ягодин Ковельська міськрада ТЦК Фото діти медицина Ковельська райрада свобода Волинь-нова Ярослав Гаврилюк Ярослав Шевчук Сергій Товкач освіта прокуратура Суд Волинські Новини Волинська правда Турійщина Колодяжне Сергій Масалов спорт футбол історія залізниця Леся Українка Андрій Гіль Ігор Прокопів Вісті Ковельщини Анатолій Грицюк підприємці ЖКГ контрабанда Волинська облрада Ковельська РДА Микола Гайдучик Вадим Грищук Голоби Валентин Скуба вбивство Волинська ОДА Тимошенко епідемія Ковельська ЦРЛ санаторій Турія земля свинячий грип Церква Релігія інфекція Микола Романюк Білорусь відео Іван Смітюх поліклініка газ Ковельтепло Партія регіонів хабарництво смерть Петро Якубук СБУ екологія Турія злочин грип ГРВІ Ремонт Борис Андріюк Луцьк бюджет Ковельводоканал Київ-Ковель-Ягодин будівництво віп центр зайнятості корупція ДАІ зарплата ринок Григорій Смітюх Любомльщина