Головна | Каталог сайтів | Фото | Знайомства | Оголошення | Погода | Мапа | Контакти | Реєстрація | Вхід | RSS
Четвер,
22.03.2018,
13:52
Ковельська Правда
Додати в Обране

Встановити стартовою

Популярність

Опитування

Чи задоволені Ви роботою депутатів Ковельської міськради?
Всього відповідей: 305

Коментарі

Ви потребуєте в кредит? Ви хочете бути фінансово стабільною? Ви потрібні гроші, щоб розширити свій бізнес? Ми пропонуємо всі види кредитів як фізичним, так і співпрацює тіла, ми пропонуємо кредити КОМПАНІЯ, авто кредит, бізнес-кредит, консолідація боргів кредитів і персональні кредити на 2% процентних ставок, а також із зручною тривалості, яка є предметом переговорів. Ця пропозиція є відкритим для...

Срочная необходимость кредита или Рождество случае
поэтому свяжитесь с нами сейчас на frankwoodloan@gmail.com
Имя:
Необходимое количество кредита:
Страна:
Пол / Пол:
Сумма кредита Необходимые:
Кредит Продолжительность:
Personal Mobile Number:
Ежемесячный доход:
Спасибо А God Bless

Опачки давно про Чупакабру нічого не чув.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Каскад» з Ковеля звернулося до Міністерства юстиції України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (вдруге) зі скаргою на суддю Ковельського міськрайонного суду Єлизавету Агеєву.

«Ми заявляємо про неправомірну поведінку судді, оскільки винесене нею неправосудне рішення в подальшому завдає неабияку шкоду нашом...


СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода

Погода у місті Ковелі

Архів

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Головна » 2010 » Березень » 25 » Суддя Агеєва живе за одну зарплату?
16:46
Суддя Агеєва живе за одну зарплату?
СуддяНа електронну скриньку "Ковельської Правди" надійшов черговий лист. На цей раз він підписаний мешканцями будинку №2 на вулиці 1-го Грудня у Ковелі. Подаємо дослівно:

"     Виконуюча обов’язки голови Ковельського міськрайонного суду Агеєва Єлизавета Олександрівна з простої сільської родини однак з царськими повадками Катерини II лише на заробітну плату придбала:

 • трьохкімнатну квартиру в місті Ковелі в якій проживає одна;
 • двокімнатну квартиру в місті Луцьку;
 • авто в автосалоні;
 • навчає сина на платному факультеті Національного університету;
 • має немалу земельну ділянку в межах Ковельщини;
 • для відпочинку віддає перевагу Кіпру, Франції, Італії, Туреччині, Єгипту;
 • має значні рахунки в банківських установах;
 • є співвласником одного з місцевих ресторанів;
 • надає перевагу діамантам та перлам;
 • щодо одягу то «біла тигриця з серцем» за нею не встигає;
 • фанатично рветься «по головам» до беззаперечного головування, однак грошей може не вистачити;

      Бажаю і Вам всім так жити і так мріяти і все це мати за одну лише заробітну плату!!! 

      Р.S. Отже Ковельчани дивімось на невгамовне владожерство в основі чесної «судової влади». 

      Жителі міста Ковеля та Ковельського району сподіваються на недопущення до судової влади нових і нових «Зваричів». 

                                                                                Мешканці буд. № 2

                                                                                вул. 1-го Грудня

                                                                                м. Ковель"[Версія для друку]

Категорія: Влада | Переглядів: 5573 | Теги: Суд, Єлизавета Агеєва


Подібне:
Всього коментарів: 201 2 »
20  
Опачки давно про Чупакабру нічого не чув.

19  
Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційне підприємство «Каскад» з Ковеля звернулося до Міністерства юстиції України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (вдруге) зі скаргою на суддю Ковельського міськрайонного суду Єлизавету Агеєву.

«Ми заявляємо про неправомірну поведінку судді, оскільки винесене нею неправосудне рішення в подальшому завдає неабияку шкоду нашому товариству, а систематичне грубе порушення правил суддівської етики підриває авторитет правосуддя», – наголошує директор ТОВ «ВКП «Каскад», депутат Ковельської районної ради Володимир Пархонюк.

Суддя Єлизавета Агеєва розглядала позов від «Каскаду». Предметом судового спору стали перешкоди в реалізації права власності на будівлю, яка належить товариству з 1997 року. Ці перепони виникли після того, як на суміжній земельній ділянці почалося будівництво приватного офійсного приміщення з порушенням будівельних, пожежних та санітарних норм. Ще на початку судового засідання, з невідомих причин, суддя дозволила собі висловлювання щодо Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, нарікаючи, таким чином, на існування цього міжнародного законодавства, що неабияк здивувало позивача.

«Я, наприклад, лишала заяву без руху, но в нас є злополучна Європейська конвенція, що не можна позбавляти права громадянина доступу до суду», – мовила на судовому засідання Єлизавета Агеєва.

«Цим суддя дає зрозуміти, що не зацікавлена в об’єктивному вирішенні даного спору і береться до розгляду справи формально, щоб не виникло наслідків порушення «злополучної Європейської Конвенції», яка їй, очевидно, не подобається. В іншому разі вона залишила б заяву ТОВ «ВКП «Каскад» без руху», – вбачає Володимир Пархонюк.

Висловлювання судді на кшталт «злополучна Європейська Конвенція», на думку директора «Каскаду», підривають не тільки авторитет суду зокрема, але й в цілому держави Україна, яка задекларувала прийняття європейських цінностей, куди також входить і реформа судової системи. «Виходить, що суддя проти реформування судової системи?» – дивується Володимир Пархонюк.

Згідно статті 5 Цивільного процесуального кодексу, суд зобов’язаний поважати честь і гідність усіх учасників цивільного процесу, здійснювати правосуддя на засадах їх рівності перед законом та судом. Однак головуюча Єлизавета Агеєва звернулася до адвоката відповідача з такими словами: «Ми вам ширші права дали. Чого ви обіжаєтесь? Там вужчі права. Не обіжені! Процесуальні права ширші… Не обіжені!»

У свою чергу, Володимир Пархонюк резонно запитує: «Чому мають бути ширші права для однієї із сторін судового процесу? Складається таке враження, що суддя чимось зобов’язана представнику відповідача пану Хохлову, і пересвідчується, чи в належному напрямку веде судовий процес». Директор товариства обурюється ще однією реплікою Єлизавети Агеєвої, яка теж прозвучала на суді. Мовляв, в порушення вимог Цивільного процесуального кодексу, головуюча самовільно відступила від предмету позовних вимог та доказів, наявних у справі, з невідомих причин почала інформувати учасників судового процесу про проведення трудовим колективом ТОВ «ВКП «Каскад» мітингу, допускала іронічні та глузливі висловлювання.

«Там завтра мітинг проводиться. Да? О 10-ій годині ранку. Да? В газеті оголошення було. Вірно це? Це правду читала? Адвокат Хохлов, приходьте завтра на мітинг! В місцевій пресі було оголошення, що завтра, 27-го числа, в 10-ій годині «Каскад» проводить. Де? За якою адресою? З приводу не реакції органів влади? Орган влади знайомий з публікацією, яка мала місце? Завтра приходьте на мітинг. Рекомендую. З якою символікою, з’ясуйте в «Каскаді», – казала Єлизавета Агеєва.

Як твердить Володимир Пархонюк, оголошуючи про мітинг працівників його товариства, суддя своїми висловлюваннями підвела представника відповідача до прямих звинувачень ТОВ «ВКП «Каскад» в тиску на суд, що той і зробив, звинувативши позивача. Хоч повідомлення про дату проведення мітингу було зроблено до моменту призначення суддею дати розгляду справи.

«Груба та зухвала поведінка Єлизавети Агеєвої на судових засіданнях, на нашу думку, є несумісною з діями головуючої у справі. А присутність таких явних помилок в ході судового процесу, як, наприклад, безпідставна відмова про призначення будівельно-технічної експертизи, викликає питання про безсторонність, справедливість, неупередженність та добропристойніть судді. Ми ставимо під сумнів професійність та належну суддівську кваліфікацію пані Агеєвої, яка здійснює правосуддя від імені суду та повинна бути зразком законослухняності та поваги до права, в тому числі міжнародного. Просимо притягнути її до дисциплінарної відповідальності», – зазначає Володимир Пархонюк.

18  
В гору

17  
На електронну скриньку "Ковельської Правди" надійшов черговий лист. На цей раз він підписаний мешканцями будинку №2 на вулиці 1-го Грудня у Ковелі. Подаємо дослівно:

" Виконуюча обов’язки голови Ковельського міськрайонного суду Агеєва Єлизавета Олександрівна з простої сільської родини однак з царськими повадками Катерини II лише на заробітну плату придбала:

трьохкімнатну квартиру в місті Ковелі в якій проживає одна;
двокімнатну квартиру в місті Луцьку;
авто в автосалоні;
навчає сина на платному факультеті Національного університету;
має немалу земельну ділянку в межах Ковельщини;
для відпочинку віддає перевагу Кіпру, Франції, Італії, Туреччині, Єгипту;
має значні рахунки в банківських установах;
є співвласником одного з місцевих ресторанів;
надає перевагу діамантам та перлам;
щодо одягу то «біла тигриця з серцем» за нею не встигає;
фанатично рветься «по головам» до беззаперечного головування, однак грошей може не вистачити;

Бажаю і Вам всім так жити і так мріяти і все це мати за одну лише заробітну плату!!!

Р.S. Отже Ковельчани дивімось на невгамовне владожерство в основі чесної «судової влади».

Жителі міста Ковеля та Ковельського району сподіваються на недопущення до судової влади нових і нових «Зваричів».

Мешканці буд. № 2

вул. 1-го Грудня

м. Ковель"

16  
Привіт!!!

15  
В гору!

14  
Не надо обманывать людей,все что про тебя пишут соседи, чистая правда!Я недавно шла по ступеньках а ты и за своей гордыни даже не поздоровалась!Бесстыжие твои глаза!

13  
Замовником статті є один із коментаторів. Відомий "правозахисник", якому не пройшов номер в суді в його брудних справах. Цими справами він заробляє на життя, і не дає жити іншим.

12  
В гору!

11  
В гору!

1-10 11-20
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]


Новини Glavport
Завантаження...
Погода, Новости, загрузка...
Вибори БЮТ Василь Байцим міліція Кримінал крадіжка Кошарук Влада Ковель Дорога Олег Кіндер ЗМІ ДТП Любомль МНС пожежа кордон митниця Польща Ягодин Ковельська міськрада ТЦК Фото діти медицина Ковельська райрада свобода Волинь-нова Ярослав Гаврилюк Ярослав Шевчук Сергій Товкач освіта прокуратура Суд Волинські Новини Волинська правда Турійщина Колодяжне Сергій Масалов спорт футбол історія залізниця Леся Українка Андрій Гіль Ігор Прокопів Вісті Ковельщини Анатолій Грицюк підприємці ЖКГ контрабанда Волинська облрада Ковельська РДА Микола Гайдучик Вадим Грищук Голоби Валентин Скуба вбивство Волинська ОДА Тимошенко епідемія Ковельська ЦРЛ санаторій Турія земля свинячий грип Церква Релігія інфекція Микола Романюк Білорусь відео Іван Смітюх поліклініка газ Ковельтепло Партія регіонів хабарництво смерть Петро Якубук СБУ екологія Турія злочин грип ГРВІ Ремонт Борис Андріюк Луцьк бюджет Ковельводоканал Київ-Ковель-Ягодин будівництво віп центр зайнятості корупція ДАІ зарплата ринок Григорій Смітюх Любомльщина